Nėščiųjų Kursai ir Mokymai

Nėščiųjų kursai svarbūs visiems šeimos nariams. Todėl Gandro Lizdo vykdomi įvairūs seminarai nėščiosioms Vilniuje yra skirti kūdikio besilaukiančioms šeimoms. Įrodyta, jog konsultacijos padeda poroms ramiau išgyventi nėštumo laikotarpį. Tokios nėščiųjų paskaitos taip pat skatina kūdikio besilaukiančias poras labiau pasitikėti vienas kitu ir turėti aiškų gimdymo vaizdą.

Kviečiame besilaukiančias šeimas sužinoti visas nėštumo ir gimdymo paslaptis, kartu pasidalinti savo laukimu, aptarti visus nerimą keliančius klausimus ir laukti gimdymo su šypsena!

Nėščiųjų Kursai Besilaukiančioms Šeimoms

Mokymų ciklą sudaro trys paskaitos:

Po mokymų užtikriname tęstinę akušerės ir kineziterapeutės priežiūrą nėštumo, pogimdyviniu bei naujagimystės laikotarpiu Jums ir Jūsų šeimai. Tegul laukimas ir gimties stebuklas būna nepamirštamas ir saugus! ❤️


Kviečiame registruotis į Nėščiųjų Kursus šiomis dienomis:

Birželio 26d. ir 27d., 2024 m. Pradžia - 18 val.

Registruokitės:

El. paštu: ieva@gandrolizdas.lt
Telefonu: 8 (675) 62944

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!Negalite dalyvauti? Parengėme Jums kursų nėščiosioms video mokymų ciklą. Pasirinkite ir lengvai įsigykite video seminarus nėščiosioms iš mūsų internetinės parduotuvės: Pasiruošimas Tėvystei – nuo pastojimo iki naujagimio priežiūros.

Ievos Girdvainienės – žindymo konsultantės ir akušerės, parengta ir įrašyta vaizdo medžiaga skirta besilaukiančioms šeimoms. Seminarų metu Jūs turite galimybę susipažinti su medikų parengta informacija Jums rūpima tema ir problemų sprendimo būdais.

Po mokymų numatoma sesija gyvai, kurios metu Ieva Girdvainienė atsakys į visus Jūsų klausimus.

Nėščiųjų Kursai Gyvai