Nėščiųjų Kursai ir Mokymai

Kviečiame kūdikio besilaukiančias šeimas sužinoti visas nėštumo ir gimdymo paslaptis, kartu pasidalinti savo laukimu, aptarti visus nerimą keliančius klausimus ir laukti gimdymo su šypsena. Nėščiųjų kursai skirti besilaukiančioms šeimoms.

Mokymų ciklą sudaro trys paskaitos:

1. Nėštumas: šeimos ir vaisiaus poreikiai.

2. Gimdymas: biomechanizmas.

3. Naujagimio kraitelis, priežiūra ligoninėje ir sugrįžus namo.

Po mokymų užtikriname tęstinę akušerės ir kineziterapeutės priežiūrą nėštumo, pogimdyviniu bei naujagimystės laikotarpiu Jums ir Jūsų šeimai. Tegul laukimas ir gimties stebuklas būna nepamirštamas ir saugus! ❤️

Kviečiame registruotis į Nėščiųjų kursus šiomis dienomis:

Lapkričio 30 d. ir gruodžio 1 d., 2022 m. Pradžia – 18 val.

Vietų skaičius ribotas!

Registruokitės el. paštu ieva@gandrolizdas.lt arba telefonu 8 (675) 62944.

➤ Negalite dalyvauti? Parengėme Jums video mokymų ciklą. Pasirinkite ir lengvai įsigykite video seminarus nėščiosioms iš mūsų internetinės svetainės: Pasiruošimas Tėvystei: nuo pastojimo iki naujagimio priežiūros.

Ievos Girdvainienės – žindymo konsultantės ir akušerės, parengta ir įrašyta vaizdo medžiaga skirta besilaukiančioms šeimoms. Seminarų metu Jūs turite galimybę susipažinti su medikų parengta informacija Jums rūpima tema ir problemų sprendimo būdais. Po seminaro numatoma sesija gyvai, kurios metu Ieva Girdvainienė atsakys į visus Jūsų klausimus. *Vaizdo seminarai yra skirti individualiam naudojimui.