Gandro Lizdas – Tėvystės Pradžiamokslio Mokykla

Gandro Lizdas – tai kursai nėščiosioms, mokymai, video seminarai bei individualios konsultacijos. Akušerės, žindymo konsultantės, kineziterapeutė ar psichologas – atsakys į visus rūpimus klausimus, patars ir pagelbės. Patarimai, informacija ir palaikymas – viskas vienoje vietoje, tam, jog Jūsų nėštumas būtų sklandus, ramus ir užtikrintas.

Mokymai, parengti medikų ir kvalifikuotų specialistų, aprėpia tokias temas kaip gimdymas, pogimdyvinis moters laikotarpis, žindymas ir jo technikos, žindyvės mityba, naujagimio kraitelis reikalingas namie ir ligoninėje, naujagimio priežiūra bei pereinamosios būklės.

Kursai rengiami gyvai tam tikromis dienomis, jiems reikalinga išankstinė registracija. Taip pat, Jūsų patogumui, turime paruošę video seminarus, kuriuos rekomenduojame įsigyti ir tam, jog galėtumėte juos peržiūrėti jau ir susilaukę mažylio.

Naujagimio priežiūroje turite jaustis užtikrintai, todėl rekomenduojame į namus pasikviesti akušerę ar šeimos gydytoją. Specialistai, atvykę į Jūsų namus tik gimus naujagimiui, įvertins aplinką, kurioje kūdikis gyvena, aptars jo pereinamąsias būkles ir padės atlikti tokias procedūras, kurioms pradžioje reikia įgūdžių: maudymas, nagų karpymas, vystymas, rutinos formavimas ir pan. 

Ieva Girdvainienė - Gandro Lizdas tėvystės mokykloje

Gandro Lizdas specialistai taip pat teikia ir individualias konsultacijas žindymo klausimais ir esant poreikiui padeda išspręsti žindymo sunkumus. O jeigu susiduriate su nėštumo melancholija, nuotaikų kaita ar liūdesiu, pasirūpiname, jog gautumėte tinkamą psichologo konsultaciją

Harmoningai organizmo sistemų tarpusavio veiklai nėštumo metu, bei po gimdymo, siūlome kineziterapijos paslaugas Vilniuje, grupėse ir individualiai. Atliekame mankštas ir masažus nėščiosioms, kūdikių mankštas ir masažus, konsultuojame moteris dėl kėgelio pratimų – dubens dugno mankštos.

Gandro Lizdas – tai tėvystės įgūdžių lavinimas bei visokeriopa pagalba nėščiosioms ir besilaukiančioms poroms ❤️

Susisiekite su mumis!