Masažas Nėščiosioms Vilniuje

Nėštumas – tai svarbus laikotarpis ne tik besilaukiančiai moteriai, bet ir visai šeimai. Viena naudingiausių procedūrų nėštumo metu – tai kokybiškas masažas nėščiosioms. Remiantis Majamio universiteto Medicinos mokyklos tyrimais įrodyta, jog masažo terapija nėščiosioms suteikia įvairiapusę naudą: sumažina patiriamą nerimą ir streso hormono kiekį organizme, taip pat nugaros ir kojų skausmus bei pagerina miego kokybę. Kituose tyrimuose buvo nustatyta, jog masažai didina geros nuotaikos hormonų – serotonino ir dopamino – kiekį ir pagerina bendrą nėščiosios nuotaiką. 

Neretai nėštumo metu ir po gimdymo moterys jaučia maudimą ar skausmą nugaros, kaklo srityje, klubuose bei kitose kūno vietose. Taip nutinka dėl atsiradusių kūno, laikysenos ir raumenų pokyčių.

Gandro Lizdo specialistų atliekami nėščiųjų masažai Vilniuje puikiai atpalaiduoja, padeda sumažinti nugaros, kaklo, pečių skausmus, mažina kojų patinimą ir spazmus. Taip pat, masažas nėščiosioms teikia ir kitokią naudą: sušvelnina skausmą, pagerina imuninės sistemos gebėjimą kovoti su virusais ir navikais, gerina bendrą moters nuotaiką, padeda kovoti su strijomis, išsitampiusia oda ir kitomis estetinėmis problemomis.

Mūsų specialistų siūlomas masažas nėščiosioms:

  • Nugaros – šis nėščiųjų masažas mažina ne tik nugaros, sąnarių ar galvos skausmus, bet ir raumenų įtampą. Taip pat gerina kraujotaką bei miegą, mažina patiriamą stresą ir nerimą. Nugaros masažas nėščiosioms padeda atsipalaiduoti, sustiprina visą kūną ir padeda pasirengti gimdymui
  • Viso kūno – tikras poilsis besilaukiančiai mamai. Gandro Lizdo sertifikuotų specialistų atliekamas nėščiųjų masažas Vilniuje įprastai trunka 60-90 min. Jo metu ypatingas dėmesys yra skiriamas pavargusiems ir įsitempusiems juosmens, sėdmenų, pečių juostos raumenims
  • Kojų –  nėštumo metu kojoms tenka didžiulis krūvis dėl besikeičiančio kūno svorio, todėl moterys dažnai skundžiasi tinstančiomis, tirpstančiomis kojomis, mėšlungiu, sąnarių skausmais. Tinkamai atliktas (profesionaliai) kojų masažas gerina kraujo ir limfos tekėjimą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, sąnarius, sumažina įtampą dubens srityje, paruošia raumenis gimdymui. Masažas atliekamas gulint ant nugaros ar šono.

Masažas nėščiosioms yra visiškai saugus, jeigu yra atliekamas sertifikuoto ir tinkamą kvalifikaciją turinčio specialisto.

Gandro Lizdo masažus atliekanti specialistė yra sertifikuota savo srities profesionalė – Agnė Novickienė. Susisiekite dėl laiko rezervavimo čia.