Apie Mus ir Mūsų Specialistų Komandą

Gandro Lizdo akušerės, laktacijos, žindymo konsultantės, kineziterapeutė ar psichologas – individualių konsultacijų metu atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. 

Visi specialistai laukia Jūsų klinikoje Gandro lizdas, įsikūrusioje pačioje Vilniaus miesto širdyje, Subačiaus g. 15.

Atvykstame ir į Jūsų namus tik gimus naujagimiui, įvertiname aplinką, kurioje gyvena naujagimis, aptariame kūdikio pereinamąsias būkles ir padedame atlikti tokias procedūras, kurioms pradžioje reikia įgūdžių: maudymas, nagų karpymas, vystymas, rutinos formavimas ir pan. 

Konsultuojame žindymo klausimais ir esant poreikiui padedame išspręsti žindymo sunkumus. 

Pasirūpiname, jog gautumėte psichologo konsultaciją, jei susiduriate su nėštumo melancholija, nuotaikų kaita, liūdesiu ar pogimdyvine depresija.

Atliekame nėščiųjų bei kūdikių mankštas ir masažus, konsultuojame moteris dėl dubens dugno mankštos.

Apie Mus ir Mūsų Specialistų Komandą

Mūsų komanda

Gandro Lizdas – tai tėvystės pradžiamokslio mokykla. Tai vieta, kurioje dirbančius specialistus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau padėti kūdikio besilaukiančiai ar jau susilaukusiai šeimai ir užtikrinti profesionalų pagalbą namuose.

Patyrę savo srities specialistai remiasi mokslinėmis žiniomis ir yra visada pasiruošę išklausyti, įsigilinti ir pakonsultuoti. 

Apie Mus ir Mūsų Specialistų Komandą

Ieva Girdvainienė

Akušerė – žindymo konsultantė

Įrodymais ir moksliniais tyrimais pagrįsta praktika, patikima kvalifikuotos akušerės pagalba Jūsų šeimai nuo pastojimo iki pirmųjų kūdikio metų.

Apie Mus ir Mūsų Specialistų Komandą

Aida Žardeckaitė

Akušerė

Naujagimio priežiūra ir rutininės procedūros atliekamos kvalifikuotos akušerės bei žindymo mokymai Jūsų namuose kartu su laktacijos konsultantės pagalba.

Apie Mus ir Mūsų Specialistų Komandą

Agnė Novickienė

Kineziterapeutė

Profesionali kineziterapeutės pagalba kiekvienam šeimos nariui sveikatinant fiziniais pratimais ir masažu.

Gandro lizdas logo

Kodėl gandras juodas?

— Gimus dukrytei buvau pažadėjusi ir toliau vesti mokymus. Jau pirmąjį mėnesį vyrui su mažyle teko pasilikt vieniems. Kartą, kai ilgėliau užtrukau paskaitoje atsakinėdama į nesibaigiančius nėštukių klausimus, lėkiau namo, o galvoje sukosi viena mintis, jog vyras mamos pienelio neturi ir jie abu turbūt supykę laukia manes. Atidarius namų duris mane pasitiko besišypsantis vyras ir jauki tyla namuose. Tai kurgi mano dukrytė? Ji jaukiai snaudė lopšyje klausydama tiesioginės transliacijos iš juodojo gandro lizdo. Nuo to karto juodasis gandras tapo mūsų šeimos bičiulis savo ulbėjimu užliuliuojantis mažylę.

— Ieva Girdvainienė
Skaitykite, žiūrėkite, klausykite - Mes Spaudoje.

Susisiekite su mumis!