Akušerė į Namus | Kvalifikuota Pagalba | Konsultacijos

Akušerė ir žindymo konsultantė pataria ir teikia pagalbą namuose, įvertina naujagimio pereinamąsias sveikatos būkles, suteikia pagalbą, jei gimdyvė susiduria su žindymo sunkumais. Taip pat padeda suformuoti kūdikio dienotvarkę ir prie jos priprasti visai šeimai. 

Po gimdymo ne tik pasikeičia kūdikio susilaukusių šeimų gyvenimo ritmas, bet dažnai naujagimio mamos patiria emocinių sunkumų. Moterys jaučiasi neramios, įsitempusios, pavargusios, prislėgtos, dažnai prarandamas pasitikėjimas savimi. Kurį laiką jausti motinystės melancholiją (angl. baby blues) po gimdymo yra normalu. Tačiau esant poreikiui, mūsų komanda siūlo individualius pokalbius su psichologu, kurių metu yra suteikiama reikiama emocinė ir psichologinė pagalba gimdyvei.

Esant poreikiui, Gandro Lizdo terapeutas suteikia kvalifikuotą pagalbą ir konsultuoja moteris sveikatos patikrinimo metu, o jei iškyla sunkumų pasirenkant gydytoją, specialistai suteikia profesionalių klinikų ir patikimų gydytojų sąrašą.

Pasaulio tendencijos rodo, jog šeima jaučiasi daug saugiau, kai grįžus namo po gimdymo šalia yra patikimas ir kvalifikuotas specialistas (angl. baby-nurse).

Gandro Lizdo komanda gali kvalifikuotai padėti Jums ir Jūsų kūdikiui iki jam sukaks vieneri. Kreipkitės į mūsų specialistus užpildę užklausų formą arba pateiktais kontaktais.