Ieva Girdvainienė – žindymo konsultantė, akušerė

Baigusi akušerijos studijas 2009m. pradėjau dirbti Vilniaus gimdymo namuose akušere, toliau tęsiau studijas LSMU slaugos katedroje ir Mykolo Riomerio universitete sveikatos politikos magistrantūroje. Šiuo metu dirbu Vilniaus gimdymo namų laktacijos specialiste. Esu Lietuvos akušerių sąjungos ir Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultacijos asociacijos narė.

Gyvenime kiekviena moteris turi savitą motinystės išgyvenimo jausmą. Man kūdikis – tai meilė, tapusi matoma. Todėl pasirinkusi studijuoti akušeriją visada esu apsupta meilės. Stažuojantis pasaulyje supranti, kad gimties stebuklas vyksta taip pat, tačiau skiriasi medikų požiūris. Mano tikslas, kad gimstant naujam žmogučiui ore pleventų meilė ir pasitikėjimas.

Man tapus mama, teorija teko patikrinti praktiškai. Nesitikėjau, kad ši dovana atneš laimę pradėti mokytis iš naujo, sutikti daug naujų nuostabių žmonių, išmokti dalytis mažu, kentėti ir džiaugtis smulkmenomis. Gimus dukrytei sunkiausia – bet ir įdomiausia – buvo permąstyti savo pasaulėžiūrą ir vertybes, nes daugelis dalykų, ką iki tol žinojau apie vaikus ir motinystę, pasirodė nebetinkama ir nevertinga. Norėdama pasidalinti tuo pradėjau vesti mokymus besilaukiančioms šeimoms. Vėliau atsiradus poreikiui pradėjau teikti individualias konsultacijas, pagalbą žindyvėms.

Ieva Girdvainienė - žindymo konsultantė, akušerė
  • Nuo 2009 m. dirba akušere Vilniaus gimdymo namuose
  • 2012 m. įkūrė Tėvystės Pradžiamokslio Mokyklą – Gandro Lizdas, kurioje veda mokymus tiek planuojančioms pastoti, tiek naujagimio besilaukiančioms ar jau susilaukusioms šeimoms. Ieva Girdvainienė konsultuoja žindymo klausimais, padeda tinkamai suruošti naujagimio kraitelį, patardama, kokios priemonės ir paslaugos yra reikalingos naujagimio šeimai
  • Nuo 2012 m. Lietuvos laktacijos asociacijos narė, dirba laktacijos kabinete, namuose teikia pagalbą esant žindymo sunkumams
  • Lietuvos akušerių sąjungos narė, atstovė ryšiams su visuomene
  • Domisi naujagimio rutinos formavimu bei šeimos dienotvarkės planavimu
  • Nuolat tobulina savo kvalifikaciją dalyvaudama nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijoje bei seminaruose 

Susisiekite!

El. Paštu: ieva@gandrolizdas.lt
Telefonu: 8 (675) 62944